MINI, Cooper, 2010, Benzinë

9,800 €
Nr.Njoftimi [ID]
6669
Titulli
MINI CABRIO 1.6 BENZINE AUTOMATIKE
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Convertible
Viti
2010
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
15.02.2019
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1600 cc
Kilometra
120000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
PANA
Ngjyra Brënda
E ZEZE
Dyer
2
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • A/C: Clima
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • USB
 • Cruise Control
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Mini Cooper S
Motorri-1.6 cc
Karburanti-Benzine
Kambio-AUTOMATIKE
Viti i Prodhimit-2010
Kilometra-121000
Pershkrimi:Makina eshte e sapoardhur dogane te paguar e gatshme per çdo prove
Disqe Alumini
Pasqyra Elektrike
Sedilje Lekure
Komanda ne Timon
Ndezje Start/Stop
Sedilje me Ngrohje
Xhama Elektrik
CMIMI I DISKUTUESHEM
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 286 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/ALL
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?