Mitsubishi, L200, 2009, Naftë

10,500 €
Tip Trupi
Sedan
Viti
2009
Garancia
6 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
04.01.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2477 cc
Info Motorri
2.5
Kilometra
175000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Frena Anti-Lock
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Paketë Rimorkimi
Përshkrimi
Shes Mitsubishi l200 DI-D 4×4 2009 makina eshte në gjendje shumë të mire si motorike dhe xhenerike Shitet për arsye mospërdorimi Makina ruhet në garazh
Dokumenta të paguara deri në prill 2017 nuk ka nevojë për asnjë sherbim
Numri i Referencës
RF576475
Vendodhja
Adresa
Berat
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 915 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *