Mitsubishi, Outlander, 2004, Benzinë + Gas

5,800 €
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
SUV
Viti
2004
Dogana
e Paguar
Numri i Referencës
RF170363
Postuar
19.04.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Kilometra
140000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • A/C: Clima
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
Mitsubishi Outlander 2.0 4wd 4X4 SPORT me impiant gazi te bere ne itali i nje nga markave me te mira ne bote Landi Renzo.
Sub eshte ne gjendje te shkelqyer .
Me xham ne tavan qe hapet,sejdile lekure traspirante, klima,disqe alumini,4 xhama elektrik, goma te reja te sapo montuara etj....
Mjeti eshte me dogane te paguar i sapo ardhur .
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 558 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *