Mitsubishi, Pajero, 2001, Naftë

5,300 €
Tip Trupi
SUV
Viti
2001
Dogana
e Paguar
Postuar
02.01.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
3200 cc
Kilometra
165000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Dyer
3
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Mitsubishi Pajero 3.2 Nafte. Goma te reja te sa po vuara. Sedile lekure me ngrohje kruskot druri. Te gjith sherbimet e bera. Ne gjejndje perfekte.
Numri i Referencës
RF339295
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 1239 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *