Mitsubishi, Starwagon, 2001, Benzinë

2,200 €
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Coupe
Viti
2001
Garancia
12 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
28.04.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1300 cc
Kilometra
160000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
MITSUBISHI SPACESTAR, 2001, 1,3 BENZIN, GJENDJE SH TE MIRE PUNE, DOGAN + TVSH E PAGUAR. CMIM I DISK !
Numri i Referencës
RF653517
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti
Lushnje
Adresa
AUTSD/KAVAJE-LUSHNJE 100 M PARA ROTONDOS SE PLUGUT
Kodi Postar
1000
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 322 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *