Audi, A4, 2010, Naftë

0,000 €
Numri i Referencës
RF500155
Marka
Audi
Modeli
A4
Viti
2010
Tip Trupi
Sedan
Postuar
16.02.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Transmisioni
Automatic
Kilometra
151 km
Dyer
4
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Sedilje me ngrohje
 • ESP
 • Sistem Navigimi
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
Përshkrimi
Përshkrimi
AUDI A4 - AUTOMATIK - SLINE ORIGJINAL NGA FABRIKA ( brenda dhe jasht ) 2.0 NAFTE KLIMA BIZONALE DIXHITALE - XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL - DISJE R 17 S-LINE , NAVI - XENO BI XENO DHE LED - PASQYRA ME PALOSJE ETJ * DOGANA E PAGUAR * SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA - FULL OPTION !!!
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1145 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *