Audi, A4, 2011, Naftë

12,900 €
Numri i Referencës
RF122312
Gjendja
e Përdorur
Marka
Audi
Modeli
A4
Viti
2011
Nr; Shasie (VIN)
001
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
19.05.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Info Motorri
Tdi
Transmisioni
Automatic
Kilometra
161000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Përshkrimi
Përshkrimi
AUDI A4 , 2.0 TDI , VITI 2011 , 162.000 KM ORIGJINALE ME LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA TEK AUDI , KAMBIO AUTOMATIKE+TIPTRONIC , 2 CELESA ORIGJJNAL , MBYLJJE QENDRORE ME PULT , DISQE DHE GOMA TE REJA , CD-AUX , KOMPJUTER BORDI , KLIMA , KONTROLL ESP , OPSIONE N TIMON , SENSOR SHIU , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE , TAPICERI BEZHE.KONSUMI MESATAR 5 LIRA , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR. CMIMI : 12.900 EURO I DISKUTUESHEM. CEL : 0692765740
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 3
    • Vota Gjithsej: 5
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 1302 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *