Audi, A6, 2012, Naftë

27,500 €
Numri i Referencës
RF734897
Gjendja
e Përdorur
Marka
Audi
Modeli
A6
Viti
2012
Nr; Shasie (VIN)
002
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
19.05.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
3000 cc
Info Motorri
TDI
Transmisioni
Automatic
Kilometra
120000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Përshkrimi
Përshkrimi
AUDI A6 AVANT,QUATTRO,3.0 DIESEL BITURBO,VERSIONI ORIGJINAL I FABRIKES 313 PS,2x S-LINE,VITI 2012,NGJYRE E ZEZE,AUTOMAT 8G TRONIC,FULL OPTION,KAMERA PARKIMI,SENSOR,PANORAM,DISQE 20 AUDI ROTOR ME GOMA TE REJA,XENON/BEXON,SEDILJE SLINE KAMOSH ME LEKURE,FENERE LED,TEL,BLUETOOTH,NAVI,KARTE MEMORIE,START AND STOP,KEYLESS GO,EFFICENCY DERI NE 20KM/H ECEN ME BATERI,SISTEM ECO FIKET NDIZET VET NE TRAFIK,MARMITA ME OPSION ZHURMUES OSE SILENCIOZ,TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA TEK AUDI NE EUROPE DHE TEK PORSCHE ALBANIA PARA 10 DITESH,120000 KM,SUPER E SHPEJTE, ME DOKUMENTA TE PAGUARA. CMIMI : 27.500 EURO I DISKUTUESHEM. INFO : 0692765740 , 0684161077
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 2
    • Vota Gjithsej: 3
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 1773 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *