BMW, 120d, 2006, Naftë

5,500 €
Numri i Referencës
RF620534
Marka
BMW
Modeli
120d
Viti
2006
Tip Trupi
Coupe
Dogana
e Paguar
Postuar
15.11.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
250000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Ngjyra
Gri
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Okazion Shes BMW Seria 1 Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerke, sapo ka ardhur nga Italia dhe kete jave jane bere dokumentat. Makina eshte e vitit 2006 ka motorr 2.0 nafte, kamjo manuale me 6 marshe, shume e shpejte dhe ekonomike 5.5L/100Km. Seti i brendshem i sendiljeve eshte Sport, edhe amortizatoret po ashtu. Gomat e pasme i ka te reja Michelini, disqet i ka origjinale te fabrikes. E pajisur me Abs, Srs, Dtc etj.Ka 2 celesa. Komanda ne timon . Kondicioner Clima. Opsion ekstra eshte Navigatori dhe lexuesi i disqeve, Dvd, Cd, Mp3, Mp4, Aux-in etj Sistemi audio eshte fantastik. Dritat Xenon origjinale te fabrikes. Makina eshte ne gjendje perfekte!!! Çmimi i diskutueshem.
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 686 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *