BMW, 330i, 2008, Naftë

25,000 €
Numri i Referencës
RF207960
Marka
BMW
Modeli
330i
Viti
2008
Tip Trupi
Coupe
Postuar
12.12.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
3000 cc
Transmisioni
Automatic
Kilometra
100000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dyer
3
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistemi i ndezjes START/STOP
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
makina është në gjëndje te mirë... 330 m sport, sh e shpejte, cabrio ... tavan llamarine .. sh e bukur per festa apo evenimente si dasma etj ... konsumi 6-8 litra ... cmim sh pak i diskutueshem
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1642 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *