BMW, X3, 2009, Naftë

11,500 €
Numri i Referencës
RF647518
Marka
BMW
Modeli
X3
Viti
2009
Tip Trupi
Sedan
Postuar
15.02.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Info Motorri
NAFTE
Transmisioni
Automatic
Kilometra
170000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Dyer
4
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Përshkrimi
Përshkrimi
BMW X3 , VITI 2009 , MOTORR 2.0d , KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC , FULL OPTION , 170.00 KM ME LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA , CD , OPSIONE N TIMON , KONTROLL ESP-DTC , SENSOR PARKINGU , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , SENSOR AUTOMATIK DRITASH DHE SHIU , TAPICERI LEKURE BEZHE , KLIMA , CRUIZE CONTROLL , DISQE DHE GOMA TE REJA , NE GJENDJE PERFEKTE , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR.
MAKINA TE TJERA...!!! : https://www.facebook.com/autoclassss/
INFO : 0692765740 , 0698506543
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 935 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *