BMW, X5, 2002, Naftë

11,300 €
Numri i Referencës
RF506885
Gjendja
e Përdorur
Marka
BMW
Modeli
X5
Viti
2002
Tip Trupi
SUV
Postuar
18.05.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
3000 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
276000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Dyer
5
Garancia
- muaj
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Karburanti : Nafte
Kambio : Manuale
Ftohje : Klima
Ngjyra : E zeze
Konsumi : 9 litra/100km
Nr i cilindrave: 6
Viti i prodhimit : 2002
Km: 275742
Cmimi : 11300 Euro

Makina 5 vende,5 dyer, kompjuter bordi, klima, radio, cd, mp3, 6 disqe, drita mjegulle, mbyllje qendrore me pult, disqe alumini, sedilje lekure me ngrohje , xhama te erret , kambio manuale, fshirese para dhe prapa , xhama elektrike, 8 airbag, ABS, ESP, navigator, komanda ne timon, pilot automatik . Eshte me dokumentacion te rregullt dhe dogane te paguar. Eshte ne gjendje shume te mire, ka siguracion kasko dhe TPL.
Vendodhja
Adresa
Rruga
Kodi Postar
1001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 3
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1133 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *