BMW, X5, 2002, Naftë

11,500 €
Numri i Referencës
RF266787
Marka
BMW
Modeli
X5
Viti
2002
Dogana
e Paguar
Postuar
14.09.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
3000 cc
Transmisioni
Automatic
Kilometra
220000 km
Ngjyra
Zezë
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Shitet Bmw X5 viti 2002 me look 2004 , 3000nafte , automat , gjendje perfekte , pa asnje gervishtje !!
Cdo servis i sapo kryer me cilesi dhe kualitet maksimal !!
Disqe te Bmw X5 2007-2008
Xeno origjinale !!
Esht e gatshme per cfardolloj prove dhe cfardolloj kontrolli...
Ju lutem , per cdogje kontaktoni ne nr e cel , jo ne fb !!

Flm

Cel :0696409420
Vendodhja
Adresa
Tirane
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 2461 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *