BMW, X6, 2009, Benzinë

26,000 €
Numri i Referencës
RF211531
Marka
BMW
Modeli
X6
Viti
2009
Tip Trupi
SUV
Postuar
18.11.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
3500 cc
Transmisioni
Automatic
Kilometra
130000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Dyer
5
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Shitet BMW X6 motorr 3.5 benzin me 130 milje km origjinale,viti prodhimit fundi i 2008,model amerikan shum e vecant. Makina eshte full Extra te gjitha opsionet- Tv mbrapa,Dvd para mbrapa, perde ne dyer, baxha xhami, sensor parkimi para-mbrap,kamer mbrapa, ngrohje serdiljesh para dhe mbrapa, serdilje me memorje,perthyerje dhe masazh,limitator shpejtesie,Bagazh me buton,komando ne timon, marsha ne timon, klima,hapje mbyllje qendrore,navi e shume opsione te tjera. Makina eshte me letra te paguara ,ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoj per asgje .
Makina eshte me 2 celesa.
Te gjitha sherbimet jan bere te BMW ALBANIA. Eshte shum e paster dhe e mbajtur si makin . Cmimi eshte i diskutueshem dhe mundsi nderrimi .
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 3495 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *