Dodge, Charger, 2006, Benzinë

10,500 €
Numri i Referencës
RF154702
Gjendja
e Përdorur
Marka
Dodge
Modeli
Charger
Viti
2006
Tip Trupi
Sedan
Postuar
15.04.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
5700 cc
Info Motorri
Hemi R/T
Transmisioni
Automatic
Kilometra
62000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Shitet Dodge Charger Hemi R/T super Okazion! Viti i prodhimit 2006, 62.000km. Full option. Gjendje e perkryer me liber sherbimesh. Makina eshte marre vete nga USA. Cmimi i diskutueshem 10.500€
Vendodhja
Adresa
Rruga Bardhyl
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 703 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *