Fiat, Albea, 2004, Benzinë

2,400 €
Numri i Referencës
RF712403
Marka
Fiat
Modeli
Albea
Viti
2004
Tip Trupi
Sedan
Postuar
14.02.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1400 cc
Info Motorri
1.4 benzine
Transmisioni
Manual
Kilometra
110000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dyer
4
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Kondicioner Clima
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
Përshkrimi
Fiat Albea e vitit 2004. 1.4 benzine me kondicioner. 110.000 km makina eshte ne gjendje te shkelqyer. Ska asnje gervishtje dhe ska nevoje per asnje sherbim.
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1005 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *