Ford, Focus, 1999, Benzinë + Gas

2,000 €
Numri i Referencës
RF118869
Marka
Ford
Modeli
Focus
Viti
1999
Tip Trupi
Coupe
Postuar
16.02.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1800 cc
Info Motorri
16 valvula
Transmisioni
Manual
Kilometra
2500000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Garancia
1 muaj
Dogana
e Papaguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • Kondicioner Clima
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Përshkrimi
Përshkrimi
E pershtatshme per taxi
Vendodhja
Adresa
tirane
Kodi Postar
1001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 405 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *