Ford, Focus, 2003, Naftë

2,200 €
Numri i Referencës
RF149987
Gjendja
e Përdorur
Marka
Ford
Modeli
Focus
Viti
2003
Tip Trupi
Wagon
Nr; Shasie
1
Pronarë të mëparshëm
1
Çmim i Diskutushëm
Po
Dogana
e Paguar
Postuar
18.05.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1800 cc
Info Motorri
TDCi
Transmisioni
Manual
Kilometra
179000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Disqe/Goma (inch)
15 " - Alumin
Ngjyra
Gri
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
6.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4.5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5.5 L/100 km
Emission Class
Euro 3
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
maminas
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 327 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *