Hyundai, Sonata, 2007, Benzinë

8,500 €
Numri i Referencës
RF468195
Gjendja
e Përdorur
Marka
Hyundai
Modeli
Sonata
Viti
2007
Tip Trupi
Hatchback
Postuar
19.03.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2300 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
83000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dyer
5
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Changer
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Shitet Hyundai Sonata 2.3 Benzine. Makina ka kambjo manuale. Disqe Alumini + goma te reja. ABS - ESP. Radio CD - MP3. Xhama & Pasqyra Elektrike. Ndenjese Lekure me palose dhe regullim pozicjoni. 2-Celesa,Alarm. Fener Mjegulle. Etj... Makina eshte full-extra,dhe ne gjendje perfekte,shum e mirmbajtur dhe e paster si brenda ashtu edhe jashte. Kam motorr 2.3 Benzine me 160HP.Eshte teper ekonomike per motorrin qe ka,ne autostrade me nje shpejtesi 160-180 km/h nuk i kalon 8 Litra per 100 KM. Ka 83.000 KM afersisht. Makina eshte blere e Re ne koncesjonare me cmim 24.000€ dhe shitet 8.500€ (i Diskutueshem).Te gjitha sherbimet i jane bere tek koncesjonari i Hyundai-t.Disponon Liberin e sherbimeve. Eshte makine teper e bollshme dhe e reatshme ne ngarje.Makine perfekte per tu perdorur per TAXI pasi disponon bagazh shum te madhe.Mund ti montohet impjat Gazi kollaj fare pasi ka vendin ku mund ti montohet. Eshte e gatshme per c'fare do lloj prove ose kontrrolli. Makina ndodhet ne Greqi dhe shitet per arsye mosperdorimi.Per me shume info kontaktoni 0685077313,,,00306994867940
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1812 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *