Jeep, Grand Cherokee, 2003, Naftë

3,500 €
Numri i Referencës
RF636293
Marka
Jeep
Modeli
Grand Cherokee
Viti
2003
Tip Trupi
SUV
Dogana
e Paguar
Postuar
24.12.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2680 cc
Info Motorri
2.7 naft krah anglez
Transmisioni
Automatic
Kilometra
200000 km
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 784 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *