Jeep, Grand Cherokee, 2007, Benzinë

16,800 €
Numri i Referencës
RF190252
Gjendja
e Përdorur
Marka
Jeep
Modeli
Grand Cherokee
Viti
2007
Tip Trupi
SUV
Postuar
20.04.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
4700 cc
Transmisioni
Automatic
Kilometra
87000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Dyer
5
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Pronar i vetem, blere e re ne SHBA. Kambio automatike, motor benzinë me Quadra-Drive II 4x4 paketë off-road. Motor 4.7L V8. Makine me opsione per perdorim ne qytet si dhe terren te veshtire malor apo ranor. Sherbimet e mirembajtjese jane kryer me pjesë origjinale, automjeti ka qenë mbajtur ne garazh. Kilometrazh te ulët. Paketa Limited me kontroll individual per ngrohje te sediljeve, kontroll infrared automatik të klimës, TV me sistemin e DVD me kufje wireless, 6-disk CD / MP3 player, pakete rimorkio, 2 pozicione memorje per sediljen e shoferit, xhama te erret nga fabrika. Ne cmim eshte e perfshire taksa e importit. Automjeti ka targa shqiptare dhe certifikate pronesie.
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 496 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *