Land Rover, Defender 90, 2008, Naftë

18,900 €
Numri i Referencës
RF205016
Marka
Land Rover
Modeli
Defender 90
Viti
2008
Tip Trupi
SUV
Postuar
09.01.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2400 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
870000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Dyer
3
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
shitet land rover 90! -ne gjendje perfekte! -2.4diesel 90kw -me 87.000 km origjinale, mund ti kontrolloni! -eshte perdorur gjithmone si makine e dyte, vetem per shetitje dhe shume pak e perdorur mund te shikohet dhe nga gjendja e makines ne udhetim! -pamja vizive e jashtme shume e mbajtur! -gendja interiore shume e mbajtur! -vaj dhe filtra te ardhura gjithmone nga greqia dhe te nderruara ne kohe! -air conditioned! -motorri ne gjendje te mire euro 4! -4x4 goma te mira! -xhama elektrike, mbyllje qendrore! -abs! -etj.
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 725 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *