Mazda, MAZDA6, 2006, Naftë

3,500 €
Numri i Referencës
RF180355
Marka
Mazda
Modeli
MAZDA6
Viti
2006
Postuar
04.11.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1000 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
150.000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Dyer
5
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Power Locks
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Alarm
 • Drita Xenon
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Përshkrimi
Përshkrimi
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE E ARDHUR NGA ITALIA PARA 1 MUAJI , DOGANE TE PRERE DHE ME LETRA SHQIPTARE . MAKINA KA 150.000 KM TE BERA VETEM NE ITALI .PER ME SHUME INFO KONTAKTONI NE NR E TEL :00355686424137
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 934 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *