Mercedes Benz, 270 CDI, 2003, Naftë

5,800 €
Numri i Referencës
RF102257
Marka
Mercedes Benz
Modeli
270 CDI
Viti
2003
Postuar
11.01.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2700 cc
Info Motorri
Motorri ngjendje shume te mire
Transmisioni
Automatic
Kilometra
280000 km
Dyer
4
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Vendodhja
Adresa
Lagja 16
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 613 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *