Mercedes Benz, A140, 2000, Benzinë

1,800 €
Numri i Referencës
RF129470
Gjendja
e Përdorur
Marka
Mercedes Benz
Modeli
A140
Viti
2000
Tip Trupi
Sedan
Pronarë të mëparshëm
1
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
16.05.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1400 cc
Info Motorri
1.4 benzine
Transmisioni
Manual
Kilometra
160000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Disqe/Goma (inch)
15 " - Alumin
Dyer
4
Garancia
12 muaj
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Konsumi Urban
7.1 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
9.8 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5.6 L/100 km
Emission Class
Euro 3
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Kondicioner Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Power Locks
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
Përshkrimi
Përshkrimi
makina n gjendje shum t mir xhemerike e motorrike makina ka 160 mij km edhe nuk perdorer shum prandaj shitet ju lutem telefona srz .flm
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
selvia
Kodi Postar
28
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 543 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *