Mercedes Benz, A180 CDI, 2007, Naftë

5,300 €
Numri i Referencës
RF212566
Gjendja
e Përdorur
Marka
Mercedes Benz
Modeli
A180 CDI
Viti
2007
Tip Trupi
Coupe
Nr; Shasie (VIN)
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
15.05.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
180 cc
Info Motorri
Nafte
Transmisioni
Automatic
Kilometra
185000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dyer
2
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Kombinuar
5.5 L/100 km
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • Kondicioner Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
Përshkrimi
Përshkrimi
Mercedes Benz A Class A180 CDI. Viti 2007. Nafte. Automatike.
Ne gjendje shume te mire, e mbajtur vetem nga nje person.
Cmimi 5300 Euro i diskutueshem.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Kodi Postar
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 504 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *