Mercedes Benz, C200 CDI, 2001, Naftë

4,000 €
Numri i Referencës
RF983115
Gjendja
e Përdorur
Marka
Mercedes Benz
Modeli
C200 CDI
Viti
2001
Tip Trupi
Sedan
Nr; Shasie (VIN)
1231123
Pronarë të mëparshëm
1
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
18.05.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Info Motorri
200 cdi
Transmisioni
Automatic
Kilometra
211000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Dyer
4
Garancia
6 muaj
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
5.2 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5.2 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5.2 L/100 km
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Përshkrimi
Përshkrimi
Shitet Mercedes Benz C200 viti 2001 me 214.000km te cilat vetem 20 mije ka bere ne Shqiperi.
Eshte blere me Gjermani para 2 vitesh dhe i jane bere te gjitha sherbimet te Mercedes Benzi ne Laprake.
Makina eshte e pajisur me sensore parkimi (para mbrapa te fabrike jo te montuara ),ESP,sensor shiu ,radio origjinale e Mercedesit , sendilje me ngrohje ,
Goma michelin 120 euro copa 85%,ksenon lights ,limitator shpejtesie ,dy celsa dhe teper ekonomik,
Makina është në gjendje shumë të mirë pasi sic theksova i janë bërë sherbimet dhe është mbajtur me merak nga familjarë.
Cmimi është 4000euro
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Don Bosko
Kodi Postar
1001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1306 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *