Mercedes Benz, C220 CDI, 2008, Naftë

12,300 €
Numri i Referencës
RF413311
Marka
Mercedes Benz
Modeli
C220 CDI
Viti
2008
Tip Trupi
Sedan
Postuar
11.01.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2189 cc
Info Motorri
220
Transmisioni
Automatic
Kilometra
158000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dyer
4
Garancia
1 muaj
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistemi i ndezjes START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Standart
 • Kondicioner Clima
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
* NDERROHET OSE SHITET * Mercedez C220 CDI - DIEZEL- FILTER PARTIKOLAR EURO 4 SIPAS STANDARTEVE EUROPIANE - VITI 2008 - AVANTGARDE , AUTOMATIK - SEDILJE LEKURE DHE RROBE , ELEKTRIKE DHE MEMORJE - NAVIGACION SYSTEM , CD ROOM , DVD PLAYER MP3 , AUX - SENSORE PRKIMI (para mbrapa) - DRITA XENO ME LUPA DHE NE KOMANDIM SIPAS PREHJES SE TIMONIT - PASQYRA ME PALOSJE DHE ELEKTRIKE - KLIMA DIXHITALE BIZONALE ME 2 ZONA - DISJE 17-tshe AVANTGARDE - 2 CELSA ME INOKS * FULL OPTION * MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR DHE SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA GATI PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ !!! CMIMI I DISKUTUESHEM !!! +355 68 634 9477
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 1053 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *