Mercedes Benz, D200, 1986, Naftë

180,000 Lek
Numri i Referencës
RF196673
Marka
Mercedes Benz
Modeli
D200
Viti
1986
Tip Trupi
Sedan
Postuar
30.10.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
000000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dyer
5
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • Kondicioner Standart
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Drita Mjegulle
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Shitet Mercedes-Benz 200D e 1986 Kambio Manuale.
Dokumenta te sapopaguara.Ne gjendje shume te mire pune!
Cmimi 2 Milion Lek!
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 4325 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Lek/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *