Mercedes Benz, E350 CDI, 2009, Naftë

24,900 €
Numri i Referencës
RF785300
Gjendja
e Përdorur
Marka
Mercedes Benz
Modeli
E350 CDI
Viti
2009
Tip Trupi
Hatchback
Dogana
e Paguar
Postuar
14.03.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
3500 cc
Info Motorri
CDI
Transmisioni
Automatic
Kilometra
173000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Ngjyra
Metalike
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • TV/VCR
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
Përshkrimi
* Shitet Mercedez E350 CDI BLUE
* AMG -Line , Individual ,2987ccm3
* DissTronic
* Disqe AMG 18
* Kamera Para - Mbrapa
* Tv ne Ecje
* Sensor ne nderrim Korsie
* Sedilje me ngrohje dhe ftohje
* Sedilje me Memorie
* Timon me ngrohje + Elektrik
* Furre me Komandim nga shtepia
* Perde Elektrike
* Bagazh me mbyllje elektrike
* Fenere te levizshem sipas timonit
* Sallon Individual,biznes paket
* Bixenon
* Marsha F1
*Tv mbrapa nga Mercedez te paisur me kufje origjinale Mercedez me bluetooth + DVD
*Telefon me Bluetooth
* Sensor Para - Mbrapa + Kamera
*Keylees ( pa celes, ndezje me buton ,hapje dhe mbyllje e makines me prekje pa celes .
Ps: Makina eshte unike ne llojin e saj e sapo ardhur nga gjermania , me dogane viti i prodhimit fund 2009
173.000 Km me liber servisi
Shume ekonomike konsumi mesatar 7L/100 Km
CMIMI 24.900 EURO
Nr tel :0692263535
0686436048
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1893 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *