Mercedes Benz, ML55, 2002, Benzinë + Gas

0,000 €
Numri i Referencës
RF687976
Marka
Mercedes Benz
Modeli
ML55
Viti
2002
Tip Trupi
SUV
Postuar
16.02.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
5500 cc
Transmisioni
Automatic
Kilometra
264700 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Dyer
4
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Shitet Ml 5.5 ///AMG v8 (347Hp) model amerikan origjinal nga fabrika . Benzin-gaz lavato (I shenuar dhe ne dokumenta). Full options, sallon lekure ngjyre gri, timon druri, sendilje me ngrohje+elektrike , CD player, baxha , drita kseno , sensor shiu , klima zonale , disje alumini AMG, marmita origjinale AMG , xhama te zinj origjinal (polaroid) , pasqyra me palosje , hapje mbyllje qendrore . Letrat e paguara tetor 2017, nuk ka nevoj per asnje sherbim, ne gjendje perfekte . Cmimi I diskutueshem .
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 659 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *