Mercedes Benz, Vaneo, 2005, Naftë

6,500 €
Numri i Referencës
RF230684
Marka
Mercedes Benz
Modeli
Vaneo
Viti
2005
Tip Trupi
Minivan
Postuar
14.02.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1700 cc
Info Motorri
Tdi
Transmisioni
Manual
Kilometra
197000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dyer
4
Dogana
e Papaguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistemi i ndezjes START/STOP
 • Kondicioner Clima
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
Përshkrimi
Makine familjare. 6+1 vende. Makina ndodhet ne gjermani. Transporti per shqiperi i perfshir ne cmim.
Vendodhja
Adresa
Komuna e Parisit
Kodi Postar
1001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 630 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *