MINI, Cooper, 2002, Benzinë

3,300 €
Numri i Referencës
RF197001
Gjendja
e Përdorur
Marka
MINI
Modeli
Cooper
Viti
2002
Tip Trupi
Hatchback
Dogana
e Paguar
Postuar
20.03.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1600 cc
Info Motorri
1.6 BENZIN
Transmisioni
Manual
Kilometra
163000 km
Ngjyra
Gri
Dyer
2
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
Sistem Audio
 • CD Player
Vendodhja
Adresa
TIRANE
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1716 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *