Mitsubishi, L200, 2000, Naftë

4,200 €
Numri i Referencës
RF116461
Marka
Mitsubishi
Modeli
L200
Viti
2000
Tip Trupi
Hybrid
Postuar
23.12.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2477 cc
Info Motorri
2.5
Transmisioni
Manual
Kilometra
30000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Dyer
5
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Standart
 • Kondicioner Clima
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Keyless Open & GO
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Mitsubish L200 pajero sport kamje manuale 4×4 motor 2.5 letra der me shkurt 2017 servisete bera te gjitha shitet per arsye mos perdorimi
Vendodhja
Adresa
Korce
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1739 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *