Mitsubishi, L200, 2009, Naftë

10,500 €
Numri i Referencës
RF183194
Marka
Mitsubishi
Modeli
L200
Viti
2009
Tip Trupi
Sedan
Garancia
6 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
04.01.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2477 cc
Info Motorri
2.5
Transmisioni
Manual
Kilometra
175000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Ngjyra
Bardhë
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Standart
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Frena Anti-Lock
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Paketë Rimorkimi
Përshkrimi
Përshkrimi
Shes Mitsubishi l200 DI-D 4×4 2009 makina eshte në gjendje shumë të mire si motorike dhe xhenerike Shitet për arsye mospërdorimi Makina ruhet në garazh
Dokumenta të paguara deri në prill 2017 nuk ka nevojë për asnjë sherbim
Vendodhja
Adresa
Berat
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 857 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *