Mitsubishi, Pajero, 2001, Naftë

5,300 €
Numri i Referencës
RF121423
Marka
Mitsubishi
Modeli
Pajero
Viti
2001
Tip Trupi
SUV
Dogana
e Paguar
Postuar
02.01.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
3200 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
165000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Ngjyra
Gri
Dyer
3
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Mitsubishi Pajero 3.2 Nafte. Goma te reja te sa po vuara. Sedile lekure me ngrohje kruskot druri. Te gjith sherbimet e bera. Ne gjejndje perfekte.
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1149 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *