Mitsubishi, Starwagon, 2001, Benzinë

2,200 €
Numri i Referencës
RF160077
Gjendja
e Përdorur
Marka
Mitsubishi
Modeli
Starwagon
Viti
2001
Tip Trupi
Coupe
Garancia
12 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
28.04.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1300 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
160000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Ngjyra
Gri
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
Përshkrimi
MITSUBISHI SPACESTAR, 2001, 1,3 BENZIN, GJENDJE SH TE MIRE PUNE, DOGAN + TVSH E PAGUAR. CMIM I DISK !
Vendodhja
Adresa
AUTSD/KAVAJE-LUSHNJE 100 M PARA ROTONDOS SE PLUGUT
Kodi Postar
1000
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 274 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *