Nissan, Micra, 2002, Benzinë

1,800 €
Numri i Referencës
RF119329
Marka
Nissan
Modeli
Micra
Viti
2002
Postuar
20.12.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1000 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
146000 km
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Xhamat
  • Xhama Elektrike
Përshkrimi
Përshkrimi
Nissan Micra i vitit 2002 , 1.0 Benzin , shume ekonomik, xhamat e pare elektronik , letrat e paguara deri ne Mars , e perdorur vetem nga une ne Shqiperi, 146.000 km , ne gjendje shume te mire. Cmimi i diskutueshem!!!
Vendodhja
Adresa
Rruga Bardhyl
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 626 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *