Nissan, Micra, 2002, Benzinë

1,700 €
Numri i Referencës
RF639934
Marka
Nissan
Modeli
Micra
Viti
2002
Postuar
05.01.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1000 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
200000 km
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Përshkrimi
Përshkrimi
Nissan Micra e vitit 2002 , 1.0 Benzin , teper ekonomike , ne gjendje shume te mire , motorrin e kam me zinxhir. Letrat e paguara deri ne Mars , me kondicioner. Cmimi i diskutueshem
Vendodhja
Adresa
Rruga Bardhyl
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 669 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *