Nissan, Micra, 2004, Benzinë

3,600 €
Numri i Referencës
RF122195
Marka
Nissan
Modeli
Micra
Viti
2004
Tip Trupi
Hatchback
Postuar
04.11.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1200 cc
Transmisioni
Automatic
Kilometra
66900 km
Dyer
5
Garancia
1 muaj
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
Përshkrimi
NISAN MICRA 1.2 BENZINE, VITI 2004, KAMBIO AUTOMATIKE, ARDUR NGA GJERMANI, DOGANE E PAGUAR, SEDILJE COPE LEKURE, GJENDJE SHUME E MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE
Vendodhja
Adresa
L.16
Kodi Postar
355
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 980 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *