Nissan, Micra, 2006, Benzinë

3,200 €
Numri i Referencës
RF139530
Marka
Nissan
Modeli
Micra
Viti
2006
Tip Trupi
Hatchback
Postuar
23.12.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1200 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
58545 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dyer
5
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Standart
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
Përshkrimi
NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2006 E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR 58.545 KILOMETRA ORIGJINALE. CMIMI 3200 EURO I DISKUTUESHEM.ADRRESA AUTOSTRADA DR-DR KILOMETRI I PESTE.TEL 0695564550
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 513 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *