Nissan, Pathfinder, 2006, Naftë

8,700 €
Numri i Referencës
RF188303
Marka
Nissan
Modeli
Pathfinder
Viti
2006
Postuar
05.01.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2500 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
182600 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Dyer
5
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
NISSAN PATHFINDER VITI 2006 6+1 SAPO ARDHU ME DOGAN TE PAGUAR GJENDJA TEKNIKE,ESTETIKE,MEKANIKE E PERKRYER.182.634 KILOMETRA ORIGJINALE SHERBIMET E BERA.ADRRESA AUTOSTRRADA DR-TR KILOMETRI I PESTE TEL 0695564550
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 892 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *