Nissan, X-Trail, 2003, Naftë

4,800 €
Numri i Referencës
RF824589
Marka
Nissan
Modeli
X-Trail
Viti
2003
Tip Trupi
Convertible
Postuar
07.01.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2.2 cc
Info Motorri
Naft
Transmisioni
Manual
Kilometra
202000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Dyer
4
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Makina eshte e sapo ardhur nga gjermani me te gjitha sherbimet e kryera ne gjermani me liber servisi ....e gacme per cdo dhoje prove.
Vendodhja
Adresa
Fier
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1630 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *