Opel, Zafira, 2002, Benzinë + Gas

2,800 €
Numri i Referencës
RF987453
Gjendja
e Përdorur
Marka
Opel
Modeli
Zafira
Viti
2002
Tip Trupi
Hatchback
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
19.05.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1800 cc
Info Motorri
GJENDJE PERFEKTE IPJANT I MONTUAR NE ITALI BRC
Transmisioni
Manual
Kilometra
168400 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Dyer
5
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Konsumi Urban
9 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
7 L/100 km
Konsumi Kombinuar
8 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Standart
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Ndërrim me Makin Pranohet
Përshkrimi
Përshkrimi
GJENDJE PERFEKTE SHERBIME TE KRUERA NE KOHEN E DUHUR 168200 KM IPJANT GAZIT I MONTUR NE ITALI MARKA BRC SHUM EKONOMIK PER 100 KM 400 LEK
????2800 EURO I DISKUTUSHWM
????0694577900????
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
Adresa
DURRES
Kodi Postar
2001
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 651 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *