Peugeot, 607, 2001, Naftë

3,300 €
Numri i Referencës
RF151658
Gjendja
e Përdorur
Marka
Peugeot
Modeli
607
Viti
2001
Tip Trupi
Sedan
Dogana
e Paguar
Postuar
20.03.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2200 cc
Info Motorri
2.2 NAFTE
Transmisioni
Automatic
Kilometra
200000 km
Ngjyra
Zezë
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Kompiuter ne Bord
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
Vendodhja
Adresa
TIRANE
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1479 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *