Renault, Clio, 2000, Benzinë

185,000 Lek
Numri i Referencës
RF360993
Marka
Renault
Modeli
Clio
Viti
2000
Tip Trupi
Coupe
Postuar
06.11.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1200 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
11111 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Standart
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
Përshkrimi
reno clio viti 2000 motorr 1,2 benzine kupe ne gjendje shum te mir pune ska difekte me letra per nji vit tapiceri cope shum te paster kondicjoner cd player 1 miljon e 850 mij 0666549642
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 570 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Lek/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *