Renault, Clio, 2002, Benzinë

2,000 €
Numri i Referencës
RF227719
Marka
Renault
Modeli
Clio
Viti
2002
Tip Trupi
Sedan
Postuar
01.11.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1200 cc
Info Motorri
Benzinë
Transmisioni
Manual
Kilometra
190.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Dyer
4
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • Kondicioner Clima
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Përshkrimi
Përshkrimi
Clio e vitit 2002.benzinë 1.2 .condicionerë 4 airbag ,sherbime te kryera kete muaj.bateria e re para 2 muaj e blerë.cdo gje funksionale.dokumentat qershor 2017 te prera.eshte përdorur 1 vit ne Shqipëri me 190000 km.cmimi shum pak I diskutushëm.
Vendodhja
Adresa
St dinamo
Kodi Postar
1001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1047 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *