Renault, Megane, 2006, Naftë

2,750 €
Numri i Referencës
RF105996
Marka
Renault
Modeli
Megane
Viti
2006
Tip Trupi
Wagon
Postuar
20.10.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1500 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
133.000 km
Dyer
4
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Standart
 • Kondicioner Clima
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Sistem Navigimi
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Renault Megane 1.5 Diezel. Viti i prodhimit 2006. Kambio manuale. Kondicioner. Air Bag. Abs. Srs. Kompjuter board. Radio Cd me komanda tek timoni. Xhama elektrike. Pasqyra elektrike. Ndezje me gisht. Dy telekomanda. Tapiceri Isofix para dhe mbrapa. Perde origjinale mbrapa. Sensore drite. Sensore shiu. Disqe alumini dhe goma te sapovendosura. Gjendje perfekte estetike,xhenerike dhe motorike,e gatshme per cdo lloj prove.
Cel : 0692409202 / 0666004005.
Vendodhja
Adresa
Autostrada Tirane-Durres,Shenvlash
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 701 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *