Renault, Modus, 2005, Benzinë + Gas

2,200 €
Numri i Referencës
RF222022
Gjendja
e Përdorur
Marka
Renault
Modeli
Modus
Viti
2005
Tip Trupi
Sedan
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
19.05.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1200 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
188000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Disqe/Goma (inch)
15 " - Çelik
Dyer
4
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Konsumi Urban
5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4 L/100 km
Konsumi Kombinuar
4 L/100 km
Emission Class
Euro 3
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
maminas
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 614 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *