Renault, Scenic, 2004, Naftë

2,700 €
Numri i Referencës
RF152999
Marka
Renault
Modeli
Scenic
Viti
2004
Tip Trupi
Sedan
Postuar
04.12.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1500 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
270000 km
Dogana
e Paguar
Konsumi
Karburanti
Naftë
Vendodhja
Adresa
kamez
Kodi Postar
1997
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 374 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *